Mopy, zestawy i akcesoria


Mopy i zestawy do mycia różnych powierzchni podłogi są niezwykle praktyczne, łatwe w użyciu i popularne w każdym domu. 

Dzięki użyciu mopa możemy wygodnie umyć każdą powierzchnie: parkiet, płytki czy linoleum.

Mopy dostępne są w wielu modelach, także w kompletach z wiadrem oraz wyciskaczem. 

Najważniejszym elementem mopa jest jego końcówka myjąca i ścierająca - materiał z którego jest wykonana, gęstość i zdolność do pochłaniania płynów. 

Dobrej jakości mop do mycia podłóg jest nieocenionym pomocnikiem w każdym domu.

Mop występuje najczęściej w komplecie z wiaderkiem i wyciskaczem, bez których zmywanie większych powierzchni staje się niezbyt wygodne. Wiaderko z wyciskaczem do mopa lub sam wyciskacz możesz również kupić osobno w razie zużycia. Oczywiście najczęściej wymienianym elementem mopa jest końcówka - je również możesz dokupić osobno w naszym sklepie.

W naszej ofercie znajdziesz dużą gamę mopów do mycia podłóg - z pewnością wybierzesz spośród nich model odpowiadający Twoim potrzebom. 

Warto wyposażyć gospodarstwo domowe w te akcesoria do sprzątania - są niezwykle łatwe w użyciu, praktyczne i nie zajmują dużo miejsca w domu.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.