Nawilżacze powietrza

Nawilżacz powietrza 4,6 l
  • -20%
Produkt dostępny
Nawilżacze powietrza

Nawilżacz powietrza 4,6 l

Adler
AD 7966
265,59 zł 331,99 zł
Nawilżacz powietrza Adler 7966 jest wyposażony w ultradźwiękowy oscylator wysokiej częstotliwości, aby rozbić wodę na drobne cząsteczki o średnicy 1-5um. Zastosowany system wentylacyjny wyprowadza mikroskopijne cząsteczki wody do powietrza wówczas, w trakcje odparowywania nawilża powietrze do uzyskania oczekiwanego poziomu wilgotności. Efekt nawilżania...
Nawilżacz powietrza 4,2l
  • -20%
Produkt dostępny
Nawilżacze powietrza

Nawilżacz powietrza 4,2l

Camry
CR 7964
236,79 zł 295,99 zł
Nawilżacz powietrza jest wyposażony w ultradźwiękowy oscylator wysokiej częstotliwości, aby rozbić wodę na drobne cząsteczki o średnicy 1-5um. Zastosowany system wentylacyjny wyprowadza mikroskopijne cząsteczki wody do powietrza wówczas, w trakcje odparowywania nawilża powietrze do uzyskania oczekiwanego poziomu wilgotności. Efekt nawilżania widoczny jest...
Nawilżacz powietrza
  • -20%
Produkt dostępny
Nawilżacze powietrza

Nawilżacz powietrza

Adler
AD 7954
156,79 zł 195,99 zł
Cichy i wydajny nawilżacz powietrza. Przydatny szczególnie w biurach i salach konferencyjnych. Jest poręczny i zajmuje niewiele miejsca. Nawilżacz o mocy 20 W może działać przez 10 godzin z wydajnością 100 ml/godz. Wyposażony także w regulację intensywności nawilżania.
Filtr do nawilżacza cr7964 / ms7965 / ad7966
  • -20%
Produkt dostępny
Nawilżacze powietrza

Filtr do nawilżacza cr7964 / ms7965 / ad7966

Camry
CR 7964.1
7,19 zł 8,99 zł
Filtr odkamieniający wodę przedłuża żywotność nawilżacza.Filtr odpowiedni do modelów CR7964 / MS7965 / AD7966.Filtr można umyć z zewnątrz pod bieżącą wodą od czasu do czasu. Czas wymiany filtra uzależniony jest od lokalnej twardości wody. Zaleca się wymianę co 1-2 lata lub gdy trwale zmieni kolor na biały.

Jesienią i zimą dbamy o komfortową temperaturę naszych mieszkań. 

Często jednak zapominamy, że zamknięte okna w połączeniu z grzejnikami to prosta droga do przesuszenia powietrza. 

Jego efektem mogą być problemy z oddychaniem, sucha skóra, a nawet kaszel czy ból gardła. 

By tego uniknąć, najlepiej zastosować nawilżacz powietrza. 

To urządzenie, które przywraca pożądaną wilgotność powietrza, chroniąc nasze zdrowie. 

Dawniej stosowano głównie nawilżacze ceramiczne, które po uzupełnieniu wodą stopniowo uwalniały ją pod wpływem ciepła. 

Ta metoda nie jest już najbardziej skuteczną. Dużo lepiej sprawdza się nawilżacz parowy, ewaporacyjny lub ultradźwiękowy. 

Potrzebują one zewnętrznego zasilania (podłączenia do prądu), ale ich wydajność i skuteczność jest nieporównywalnie większa. 

W ofercie sklepowej znajdziemy też nawilżacz powietrza z jonizatorem, który dodatkowo poprawia jakość powietrza i czyni je przyjaźniejszym dla zdrowia. 

W funkcję nawilżania wyposażono także niektóre oczyszczacze powietrza. Cena tych urządzeń bywa wyższa, jednak to doskonałe filtry powietrza do domu. 

Taki oczyszczacz filtruje smog często pojawiający się w okresie grzewczym. Ale i wiosną oczyszczacz powietrza dla alergików może być zbawienny.

Filtruj według

Cena produktu
Producenci
więcej... mniej
Tagi