Sokowniki


Świeże owoce sezonowe mają w sobie magię i przywracają wspomnienia z dzieciństwa.
Ich smak oraz aromat potrafi w chwili przywołać klimat ciepłych miesięcy, gdy wszystko kwitnie na gałęziach krzewów lub drzew . Soczyste i słodkie truskawki, słodkie i soczyste jabłka, nieco cierpkie i soczyste gruszki,porzeczki,agrest, maliny, śliwki czy brzoskwinie – długo można by wymieniać.
Zamknij ich moc i smak w szklanych słoikach lub butelkach.
Ustaw je na pólkach w swojej domowej spiżarni. Jak? Nasze sokowniki parowe znają odpowiedź.
Garnek do soków to proste rozwiązanie w sam raz na twoją kieszeń i potrzeby twojej rodziny!
Sokownik – zatrzyma smak lata
Nazywa się go również parownikiem do soków. Ustawiając odpowiednio elementy zestawu, tworzysz wielopoziomowa konstrukcję.
Na samym dole sokownika podgrzewana jest woda. Gdy zacznie wrzeć, paruje i przenika na samą górę garnka do soków. Tam czekają już na parę świeże owoce.
Pod wpływem temperatury wydobywa się z nich esencja smaku oraz aromatu. To sok, który chcesz uzyskać. Teraz spływa on nieco niżej, a tam czeka na niego element, dzięki któremu (oraz dołączonemu do kompletu wężykowi) odprowadzisz każdy zdrowy napój wprost do butelki, dzbanka lub szklanki. Całkowicie naturalnie i bez utraty witamin.


Sokowniki parowe na indukcję?
Pamiętasz zapewne, jak twoja babcia używała sokownika na kuchni węglowej, gdy tylko rozpoczynały się wakacje i twoja wizyta u niej.
To było wiele lat temu. Sokowniki parowe nie są już takie same. Są jeszcze lepsze i nie utraciły nic ze swojego praktycznego charakteru. Dzisiaj parownik do soków możesz użytkować także na indukcji. Oprócz komfortowego gotowania taki garnek do soków pomoże ci także oszczędzić energię i czas.

Jak i gdzie kupić sokownik parowy?
Wybierz sokownik z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Tylko taki model zagwarantuje ci odpowiednią trwałość i wielosezonowe tworzenie soków w zaciszu własnego domu.
Garnek do robienia soków może mieć różną pojemność – im więcej entuzjastów tego rodzaju zdrowych napojów tym bardziej warto wybrać większy model.
Gdzie kupić? Oczywiście w sklepie internetowym lub stacjonarnym DomExpert we Włocławku, który dobrze zna swoje produkty i wie, jakie muszą one spełniać wymagania.


Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania