Sokowniki


Świeże owoce sezonowe mają w sobie magię i przywracają wspomnienia z dzieciństwa.
Ich smak oraz aromat potrafi w chwili przywołać klimat ciepłych miesięcy, gdy wszystko kwitnie na gałęziach krzewów lub drzew . Soczyste i słodkie truskawki, słodkie i soczyste jabłka, nieco cierpkie i soczyste gruszki,porzeczki,agrest, maliny, śliwki czy brzoskwinie – długo można by wymieniać.
Zamknij ich moc i smak w szklanych słoikach lub butelkach.
Ustaw je na pólkach w swojej domowej spiżarni. Jak? Nasze sokowniki parowe znają odpowiedź.
Garnek do soków to proste rozwiązanie w sam raz na twoją kieszeń i potrzeby twojej rodziny!
Sokownik – zatrzyma smak lata
Nazywa się go również parownikiem do soków. Ustawiając odpowiednio elementy zestawu, tworzysz wielopoziomowa konstrukcję.
Na samym dole sokownika podgrzewana jest woda. Gdy zacznie wrzeć, paruje i przenika na samą górę garnka do soków. Tam czekają już na parę świeże owoce.
Pod wpływem temperatury wydobywa się z nich esencja smaku oraz aromatu. To sok, który chcesz uzyskać. Teraz spływa on nieco niżej, a tam czeka na niego element, dzięki któremu (oraz dołączonemu do kompletu wężykowi) odprowadzisz każdy zdrowy napój wprost do butelki, dzbanka lub szklanki. Całkowicie naturalnie i bez utraty witamin.


Sokowniki parowe na indukcję?
Pamiętasz zapewne, jak twoja babcia używała sokownika na kuchni węglowej, gdy tylko rozpoczynały się wakacje i twoja wizyta u niej.
To było wiele lat temu. Sokowniki parowe nie są już takie same. Są jeszcze lepsze i nie utraciły nic ze swojego praktycznego charakteru. Dzisiaj parownik do soków możesz użytkować także na indukcji. Oprócz komfortowego gotowania taki garnek do soków pomoże ci także oszczędzić energię i czas.

Jak i gdzie kupić sokownik parowy?
Wybierz sokownik z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Tylko taki model zagwarantuje ci odpowiednią trwałość i wielosezonowe tworzenie soków w zaciszu własnego domu.
Garnek do robienia soków może mieć różną pojemność – im więcej entuzjastów tego rodzaju zdrowych napojów tym bardziej warto wybrać większy model.
Gdzie kupić? Oczywiście w sklepie internetowym lub stacjonarnym DomExpert we Włocławku, który dobrze zna swoje produkty i wie, jakie muszą one spełniać wymagania.


Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.