RONDEL EMALIOWANY 0,5L ŚR.12CM WYS.5,8CM KREM
RONDEL EMALIOWANY 0,5L ŚR.12CM WYS.5,8CM KREM
  RONDEL EMALIOWANY 0,5L ŚR.12CM WYS.5,8CM KREM
  RONDEL EMALIOWANY 0,5L ŚR.12CM WYS.5,8CM KREM

  Rondel emaliowany Silesia kremowy 0,5 l

  02050021206
  Produkt dostępny
  28,99 zł
  Brutto Dostawa do 4 dni roboczych

  help_outlineZapytaj o produkt
  Rondel emaliowany Silesia kremowy 0,5 l

  Rondel emaliowany Silesia kremowy 0,5 l

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  gavel Negocjuj cenę
   

  Mały rondel emaliowany marki Silesia Rybnik, całkowicie bezpieczny dla alergików.

  Wymiar rondelka:

  średnica - 12 cm

  wysokość - 5,8 cm

  pojemność - 0,5 l

  Nie zawiera niklu, więc jest zupełnie bezpieczny dla alergików.

  Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek.

  Nie wchodzi w reakcję z kwasami ani innymi substancjami odżywczymi, więc można w nim bezpiecznie gotować i przechowywać wszelkie rodzaje potraw.

  233 Przedmioty

  SILESIA z Rybnika to polska marka, o bogatym rodowodzie. Rozpoznawalna zarówno na krajowym, jak i zagranicznych rynkach. Od początku istnienia związana jest ze Śląskiem. Marka SILESIA wykorzystując tradycję regionu i doświadczenie w wytwarzaniu naczyń emaliowanych, stawiała zawsze na rozwój technologiczny, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo, zgodne z aktualnymi trendami.

  Naczynia emaliowane są nierozerwalnie związane z tradycją polskiej kuchni. Wieloletnia obecność w naszych domach jest najlepszym świadectwem ich jakości i niezawodności. Wysoką jakość produkowanych naczyń. Sposób doboru szkliw emalierskich opiera się na recepturach doskonalonych przez dziesiątki lat. Natomiast znajomość technik skutkuje powstaniem produktów o jednorodnej, niezwykle gładkiej powierzchni i bogatej kolorystyce.

  Naczynia kuchenne marki SILESIA wytwarzane są w ręcznym procesie ze specjalnie wyselekcjonowanej stali i pokryte warstwami emalii. Szklista powłoka zabezpiecza przed korozją, przenikaniem do pożywienia szkodliwych dla zdrowia substancji oraz stanowi estetyczne, barwne wykończenie. To właśnie te wyjątkowe właściwości emalii gwarantują zdrowe gotowanie i przechowywanie żywności. Naczynia emaliowane pozwalają na stworzenie różnorodnych, stylowych dekoracji garnków i rondli, które uatrakcyjnią wystrój każdej kuchni – nowoczesnej i retro. Wszystko to dzięki ludziom pełnym pasji i miłości do kreowania rzeczy „niezwykle zwyczajnych”.

  Prostota, bezpretensjonalny urok oraz wysoka jakość naczyń i narzędzi kuchennych oferowanych za dobrą cenę, to cechy produktów marki SILESIA, dzięki którym są szczególnie lubiane i doceniane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Ich funkcjonalność przejawia się w możliwości gotowania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych, łatwości utrzymania naczyń w czystości oraz antyalergicznej, bezpiecznej dla zdrowia powłoce, dedykowanej zwłaszcza dzieciom oraz osobom zmagającym się z alergiami (m.in. na nikiel).

  Zobacz także

  18 produktów mamy w tej samej kategorii

  Produkt dodany do listy
  Produkt dodany do porównania