RONDEL EMALIOWANY 2,1L ŚR.18CM WYS.9,5CM KREM

  Rondel emaliowany Silesia Rybnik kremowy 2,1 l

  0205002462
  Produkt na magazynie
  44,99 zł
  Brutto Dostawa do 4 dni roboczych

  Rondel emaliowany marki Silesia Rybnik całkowicie bezpieczny dla alergików.

  Wymiar rondla emaliowanego:

  średnica - 18 cm

  wysokość - 9,5 cm

  pojemność - 2,1 l

  help_outlineZapytaj o produkt
  Rondel emaliowany Silesia Rybnik kremowy 2,1 l

  Rondel emaliowany Silesia Rybnik kremowy 2,1 l

  Rondel emaliowany marki Silesia Rybnik całkowicie bezpieczny dla alergików.

  Wymiar rondla emaliowanego:

  średnica - 18 cm

  wysokość - 9,5 cm

  pojemność - 2,1 l

  Akceptuję zasady polityki prywatności  

  gavel Negocjuj cenę
   

  Niewiele zakładów przemysłowych działających w Polsce może pochwalić się tak długą historią jak właśnie Fabryka Naczyń Emaliowanych Silesia w Rybniku. Początki zakładu sięgają jeszcze XVIII wieku, a dokładniej rzecz biorąc 1753 roku. Zakład specjalizuje się w produkcji emaliowanych naczyń kuchennych w technologii, która opiera się na recepturach będących wynikiem ponad stuletnich doświadczeń. Perfekcyjne opanowanie techniki emalierskiej skutkuje niezwykłą trwałością i niepowtarzalną kolorystyką oferowanych przez nich produktów, które były znane w państwach Europy i Ameryce już pod koniec XIX wieku. Zarówno na zewnątrz, jak i w środku naczynia są pokryte powłoką emaliowaną, gładką i szczelną, co uniemożliwia namnażanie się na bakterii na jej powierzchni. Powłoka ta jest odporna na korozję, detergenty i ścieranie, a także na wysokie temperatury i szok termiczny. Jest ekologiczna, antyalergiczna, łatwa do umycia bez konieczności polerowania. Wszystkie surowce użyte do jej produkcji spełniają polskie i europejskie normy jakości. Naczynia z powłoką emaliowaną nadają się do użycia na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych. Rondel emaliowany 18cm który Pańswtu prezentujemy to niezastąpiony kuchenny pomocnik, zawsze pod ręką kiedy chcesz podgrzać mleko czy sos albo ugotować na prędce małe co nieco. W fajnym kremowym kolorze. Polecamy

  474 Przedmioty

  SILESIA z Rybnika to polska marka, o bogatym rodowodzie. Rozpoznawalna zarówno na krajowym, jak i zagranicznych rynkach. Od początku istnienia związana jest ze Śląskiem. Marka SILESIA wykorzystując tradycję regionu i doświadczenie w wytwarzaniu naczyń emaliowanych, stawiała zawsze na rozwój technologiczny, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo, zgodne z aktualnymi trendami.

  Naczynia emaliowane są nierozerwalnie związane z tradycją polskiej kuchni. Wieloletnia obecność w naszych domach jest najlepszym świadectwem ich jakości i niezawodności. Wysoką jakość produkowanych naczyń. Sposób doboru szkliw emalierskich opiera się na recepturach doskonalonych przez dziesiątki lat. Natomiast znajomość technik skutkuje powstaniem produktów o jednorodnej, niezwykle gładkiej powierzchni i bogatej kolorystyce.

  Naczynia kuchenne marki SILESIA wytwarzane są w ręcznym procesie ze specjalnie wyselekcjonowanej stali i pokryte warstwami emalii. Szklista powłoka zabezpiecza przed korozją, przenikaniem do pożywienia szkodliwych dla zdrowia substancji oraz stanowi estetyczne, barwne wykończenie. To właśnie te wyjątkowe właściwości emalii gwarantują zdrowe gotowanie i przechowywanie żywności. Naczynia emaliowane pozwalają na stworzenie różnorodnych, stylowych dekoracji garnków i rondli, które uatrakcyjnią wystrój każdej kuchni – nowoczesnej i retro. Wszystko to dzięki ludziom pełnym pasji i miłości do kreowania rzeczy „niezwykle zwyczajnych”.

  Prostota, bezpretensjonalny urok oraz wysoka jakość naczyń i narzędzi kuchennych oferowanych za dobrą cenę, to cechy produktów marki SILESIA, dzięki którym są szczególnie lubiane i doceniane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Ich funkcjonalność przejawia się w możliwości gotowania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych, łatwości utrzymania naczyń w czystości oraz antyalergicznej, bezpiecznej dla zdrowia powłoce, dedykowanej zwłaszcza dzieciom oraz osobom zmagającym się z alergiami (m.in. na nikiel).

  Zobacz także

  18 produktów mamy w tej samej kategorii

  Produkt dodany do listy
  Produkt dodany do porównania