Lista produktów wybranej marki Spółdzielnia SNB

Spółdzielnia SNB powstała w 1951 roku i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza na rynek szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego: tortownice, blachy i formy do pieczenia, suszarki do domu i na balkon, trzepaczki i szczotki. Nasze wyroby znalazły uznanie zarówno wśród klientów krajowych jak i zagranicznych.

Wieloletnia tradycja, nowoczesna technologia, wysoka jakość potwierdzona atestami Państwowego Zakładu Higieny, otwartość na potrzeby rynku sprawiają, że stale rozszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do korzystania z naszej bezpłatnej linii telefonicznej 0800 127025, a przekonacie się Państwo, że jesteśmy po to, by spełniać życzenia naszych klientów. Zapewniamy miłą obsługę, atrakcyjne ceny, korzystne warunki płatności, bezpłatny transport i terminowe dostawy.

Zapraszamy do współpracy i zapewniamy, że każdego dnia dbamy o Twój dom.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.