Rolety Okienne

Rolety do twojego domu

Rolety są to elementy, które docenisz o każdej porze roku. 

Ochrona przed nadmiernym słońcem, światłem latarni czy wzrokiem przechodniów zagwarantuje Ci najwyższy komfort i poczucie swobody w swoim mieszkaniu lub domu.

 W naszej ofercie naszego sklepu DomEkspert.com zgromadziliśmy przesłony, które łatwo dopasujesz do każdego okna i balkonu w swoim domu, mieszkaniu lub biurze. 

Proponujemy szersze i dłuższe rolety na okna balkonowe i modele przeznaczone na okna dachowe – będą niezbędne, by zapewnić optymalne warunki na poddaszu.

 Wszystkie przesłony okienne dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów . 

Możesz wybrać również rolety o różnym sposobie montażu – z mocowaniem bezinwazyjnym poradzisz sobie szybko i sprawnie, ale możesz także zdecydować się na model montowany inwazyjnie lub umożliwiający zastosowanie obu sposobów. 

Dzięki takiej różnorodności łatwo dopasujesz produkt do swoich potrzeb.

Rolety dzień noc czy rzymskie ?

DomEkspert.com oferuje rolety różnego rodzaju. Modne rolety dzień/noc pozwolą Ci na łatwe regulowanie poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. 

Rolety zaciemniające skutecznie zabezpieczą pokój przed nadmiernym światłem, zapewniając idealne warunki do wypoczynku bądź pracy. 

Doskonałe efekty zagwarantują także rolety rzymskie, które podkreślą elegancki i zarazem przytulny charakter każdego pomieszczenia. 

Wszystkie rodzaje przesłon okiennych dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, więc z łatwością wybierzesz model odpowiedni do poszczególnych wnętrz.

Rolety okienne dzień noc – jakie są ich zalety?

Rolety okienne typu dzień/noc występują w naszej ofercie w wielu wariantach kolorystycznych i wielkościach . 

Różnorodność tego rozwiązania pozwoli Ci dobrać idealny model do aranżacji każdego pomieszczenia. 

Oferujemy Ci np. rolety rzymskie w kolorze antracytowym – będą doskonałym rozwiązaniem do domów urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz skandynawskim. 

Kremowe modele lepiej zaprezentują się we wnętrzach klasycznych. 

Wygląd to jednak nie jedyna zaleta rolet typu dzień/noc. 

Składające się z dwóch struktur materiału przesłony okienne pozwolą Ci samodzielnie decydować, ile promieni słonecznych lub światła lamp zewnętrznych dostanie się do wnętrza.

 Ich obsługa jest wyjątkowo prosta, a funkcjonalność sprawia, że są odpowiednie do każdego pomieszczenia – zarówno pokoju dziennego, jak i sypialni.

Rolety zaciemniające – czy warto je wybrać?

W asortymencie naszego sklepu DomEkspert.com odnajdziesz przesłony zaciemniające. 

Będą doskonałym wyborem do sypialni – wieczorem ochronią Cię przed mocnym światłem lamp zewnętrznych, a o poranku zapewnią Ci spokojny sen mimo intensywnych promieni. 

Modele zaciemniające doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach szczególnie nasłonecznionych. 

Latem sprawią, że wysokie temperatury nie będą aż tak odczuwalne we wnętrzu. 

Warto więc stosować rolety rzymskie zaciemniające nie tylko w sypialni, ale również w salonie. 

Są fantastycznym rozwiązaniem do pokoju telewizyjnego – sprawią, że ekran będzie bardzo dobrze widoczny mimo słońca za oknem.

Rolety Okienne

Rolety Okienne

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz