Kołdry i poduszki syntetyczne Kołdra i poduszka

Kołdry i poduszki syntetyczne
Kołdra i poduszka…

Od lat pracując w salonie z tekstyliami do domu zawsze o tej porze roku spotykałam się z wieloma pytaniami dotyczącymi poduszek i kołder.
Klienci zawsze mieli dylemat czy zakupić kołdrę i poduszkę z wypełnieniem syntetycznym czy może z wypełnieniem naturalnym?

W kilku dosłownie zdaniach przedstawię obydwa produkty, które być może pomogą Wam zdecydować jaką wybrać dla siebie kołdrę i poduszkę ?

Dzisiaj skupimy się na produktach z wypełnieniem z włókniny poliestrowej. Są one najczęściej wybierane przez klientów ze względu na swoją przystępną cenę.
W ofercie sklepu DomEkspert.com mamy kołdry i poduszki Bielbaw najwyższej jakości z wypełnieniem antyalerigcznym. Prezentujemy dwie kolekcje, które różnią się pokryciem zewnętrznym. Każda kolekcja posiada kołdry letnie, całoroczne i zimowe.

Czy masz „Słodkie Sny”?

Kołdry i poduszkiSłodkie Sny


Kolekcja „Słodkie Sny” jest idealna dla osób ceniących sobie miękkość i delikatność. Kołdra i poduszka wykonana jest z poliestrowej mikrofazy z wykończeniem „pech skin”, dzięki czemu jest bardziej elastyczna i odporna na wszelkie zagniecenia. W tej kolekcji naszym bestsellerem jest produkt „4 pory roku”, który łączy w sobie aż dwie kołdry. Dzięki mocnym napom połączona jest kołdra letnia z całoroczną, co stanowi świetne rozwiązanie dla zmarzluchów!

Kolekcja „Spełnione Nadzieje” jest kolekcją, w której kołdra i poduszka otulone są naturalną bawełną ze specjalną formułą „soft”. Jest idealna dla osób o wrażliwej skórze, jest przewiewna, lekka i bardzo delikatna.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze kołder i poduszek?

Jak dobrać rozmiar kołdry do rozmiaru pościeli którą posiadamy omówiliśmy już we wcześniejszych artykułach, do których serdecznie zapraszamy.

Nasze kołdry i poduszki są odpowiednio pikowane, dzięki temu mamy gwarancję, że wypełnienie będzie stabilne i nie dojdzie do przemieszczania się włókniny. Oprócz tego każda poduszka Bielbaw posiada zamek, przez który w prosty sposób możemy podejrzeć, co znajduje się w środku. Możemy również bez problemu obniżyć jej wysokość, oraz poduszkę z mniejszym wypełnieniem zdecydowanie łatwiej się pierze! W wypełnieniu poduszek Bielbaw znajdują się kuleczki z włókniny poliestrowej, które dodatkowo pokryte są silikonem, to właśnie dzięki nim są one sprężyste i trwałe!

Mam nadzieję, że ten krótki opis pozwoli bardziej poznać nasze kołdry i poduszki z wypełnieniem z włókniny poliestrowej. Tym samym ułatwi zakup idealnie Wam dedykowany.

Powiązane produkty

Comments (0)

No comments at this moment
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania