AQUAPHOR na Nowy Rok: podaruj zdrowie swoim bliskim

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie to lepszy rok. Jednak teraz warto jeszcze pomyśleć o tym, co nas czeka w tym roku. Święta Bożego Narodzenia, czas spędzony z rodziną to najcenniejszy czas dla nas wszystkich. Warto zadbać o siebie i o swoich bliskich, nie czekać - podarować to, co najcenniejsze - ZDROWIE.

Filtry do wody AQUAPHOR to zdrowie, uroda i oszczędność w jednym. Duży wybór produktów pozwala zaspokoić indywidualne potrzeby każdego człowieka.

Na przykład eleganckie modele dzbanków z nowoczesnym wzornictwem Provence i Orlean, wykonane z odpornego na stłuczenia i bezpiecznego materiału, idealnie sprawdzą się w każdej kuchni. Wkład filtrujący A5, który znajduje się w dzbanku usunie z wody wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając ją krystalicznie czystą i zdrową. Wkład filtrujący  A5 Mg dodatkowo wzbogaci wodę w magnez i korzystnie wpłynie na sen oraz układ krążenia.

System odwróconej osmozy będzie odpowiedni dla osób, zmagających się z problemami twardej wody w kuchni.

Idealnie czysta woda to idealny prezent!

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.