Prezent dla seniora. Znajdź coś wyjątkowego !

Prezent dla seniora. Znajdź coś wyjątkowego !

Zapewne słyszeliśmy wielokrotnie, że nasi seniorzy wszystko już mają i niczego nie potrzebują w prezencie na święta, czy inne okazje. Bez wątpienia mają rację, niemniej na pewno ucieszą się z praktycznego podarunku pod choinką. Sprawa jednak nie jest prosta, bo wiadomo, że każdy ma swój gust i swoje kaprysy. Przy wyborze prezentów warto zastanowić się, jakie dana osoba ma zamiłowania oraz jakie ma bieżące potrzeby.

W poniższym wpisie postaramy się podpowiedzieć co naszym zdaniem, idealnie nadawałoby się na prezenty pod choinkę dla seniorów.

Praktyczny prezent dla seniora
W naszej ofercie znaleźć można setki ciekawych produktów, które przypadną do gustu seniorom, ot choćby zegary ścienne ze wskaźnikami pomiaru powietrza. Nie od dzisiaj wiadomo, że nasi dziadkowie i babcie to domowi meteorolodzy i z pewnością taki prezent ich zachwyci. W tej kategorii gorąco polecamy zegar ścienny z termometrem i higrometrem CE40B. Zaletą zegara jest jego wielkość, duże cyfry i cicha praca.


Dla bardziej zapalonych obserwatorów pogody mamy bogatą gamę bezprzewodowych i prostych w obsłudze stacji pogodowych GreenBlue z czujnikami zewnętrznymi, dzięki którym można obserwować na bieżąco zmiany aury także na zewnątrz. Dodatkowo stacje pogody GreenBlue posiadają duże i kolorowe wyświetlacze oraz wszelakie funkcje prognozy pogody, w tym nawet ostrzeganie przed mrozem.


Czujnik czadu to niezbędne i praktyczne urządzenie w domu każdego seniora. Jeśli nasi dziadkowie jeszcze nie mają tego czujnika na wyposażeniu, sprawmy im taki prezent na święta. Czujnik czadu z wyświetlaczem FireAngel CO-9D zapewnia wczesne ostrzeganie o obecności niskich lub wysokich poziomów tlenku węgla w domu za pośrednictwem alarmu i wyświetlacza LCD. To wydajne urządzenie, którego wewnętrzny zasilacz podtrzyma czuwanie alarmu do 7 lat w normalnych warunkach pracy, a wyświetlacz może być przełączany pomiędzy wskaźnikiem poziomu CO i zintegrowanym cyfrowym termometrem.

Prezent dla zdrowia seniorów

W DomEkspert.com posiadamy także ciekawą ofertę ciśnieniomierzy. Taki podarunek doskonale sprawdzi się dla każdej babci i dziadka, nawet jeśli nie mają oni problemów ze zdrowiem.

Prezent dla aktywnego seniora
Mimo że zima za pasem, nie znaczy to, że nasi dziadkowie mają ten czas przezimować w domach, wręcz odwrotnie. Udowodniono, że regularne i mało intensywne ćwiczenia pozytywnie wpływają na pracę serca naszych seniorów. Co by tu wiele mówić, niektórym seniorom wigoru może pozazdrościć niejeden nastolatek.

Dla aktywnych seniorów lubiących jazdę na rowerze mamy dwie propozycje:

Brak wpisów.