Meble kuchenne


Gotowe zestawy mebli kuchennych to doskonała alternatywa dla popularnych mebli na wymiar czy kuchni modułowych. Każdy z zestawów jest zaprojektowany z myślą o praktyczności i zawiera wszystkie niezbędne elementy. Znajdziesz w nich m.in. szafki stojące, wiszące klasyczne i te z witryną, a także zlewozmywakowe – wszystkie starannie wykonane. Dodatkowo ich ponadczasowy design świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Zestawy mebli kuchennych pozwalają na szybką metamorfozę kuchni stosunkowo niewielkim kosztem. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj produkty w różnych stylach i kolorach.

Gotowe zestawy mebli kuchennych - odmień oblicze swojej kuchni!

W ofercie Leroy Merlin dostępne są gotowe zestawy mebli kuchennych składające się z 5–7 szafek o różnej konstrukcji i przeznaczeniu. Każdy zestaw zawiera zarówno szafki wiszące, jak i stojące. Razem tworzą zabudowę o szerokości od 180 do nawet 240 cm. W zależności od serii w poszczególnych zestawach znaleźć można szafki:

stojące proste – z otwieranymi frontami, szufladami lub kombinacją tych dwóch rozwiązań,

stojące pod zlewozmywak – najczęściej o szerokości 80 cm, o konstrukcji umożliwiającej montaż zlewozmywaka lub (po dodaniu półki) jako standardowa szafka stojąca,

wiszące proste – niektóre z możliwością instalacji ociekacza,

wiszące z witryną – o konstrukcji typowej szafki wiszącej, ale z przeszklonymi frontami,

wiszące okapowe – do montażu nad okapem kuchennym lub jako samodzielna szafka wisząca.

Rozbuduj zestaw według swoich potrzeb

Do większości zestawów dokupić można szafki uzupełniające, zwiększające szerokość zabudowy i jednocześnie jej funkcjonalność. Szafki wykonane są z tych samych materiałów i w tym samym stylu, dzięki czemu zachowasz spójność w aranżacji. Wśród mebli dodatkowych, poza standardowymi elementami, dostępne są również szafki:

stojące narożne – umożliwiające stworzenie zabudowy w kształcie litery L lub U,

stojące pod piekarnik – pozwalające na montaż standardowych piekarników do zabudowy,

stojące wysokie – tzw. słupki – gdy potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania akcesoriów kuchennych lub żywności,

wiszące narożne – o konstrukcji trapezowej z jednym frontem lub łamanej (w kształcie litery L) z dwoma frontami,

wiszące z ociekaczem – zawierające w zestawie specjalne metalowe elementy wraz z wysuwaną tacką, umożliwiające suszenie umytych naczyń.

Zestawy mebli kuchennych, czyli ekonomiczne rozwiązanie i jakość mebli na zamówienie w jednym

Elementami, dzięki którym gotowe zestawy mebli kuchennych uzupełnione o szafki dodatkowe dorównują funkcjonalnością meblom na wymiar, są:

zaślepki – w kolorze frontów, umożliwiające zamaskowanie przestrzeni w zabudowie, w którą nie zmieści się żadna ze standardowych szafek zestawu,

blendy boczne – pozwalające na wykończenie widocznych boków szafek (np. w przypadku, gdy zabudowa nie jest umieszczona we wnęce),

cokoły – do zamaskowania nóżek w szafkach stojących i zabezpieczenia przed dostawaniem się kurzu i przypadkowych przedmiotów pod meble,

fronty zmywarek – do urządzeń z widocznym, ale również z ukrytym panelem sterującym.

Zestawy mebli kuchennych najczęściej nie zawierają dołączonych blatów. Można je wybrać z naszej bogatej oferty, dopasowując do całej aranżacji oraz własnych preferencji. Z zakupem blatu warto wstrzymać się do momentu, gdy wszystkie szafki będą już zmontowane i ustawione w docelowych miejscach. Pozwoli to na zamówienie blatów w odpowiednich odcinkach i wykonanie właściwych otworów montażowych pod zlewozmywak i płytę grzejną.

Gotowe meble kuchenne – możliwe rozwiązania aranżacyjne

Decydując się na gotowy zestaw mebli kuchennych, możemy zaaranżować wymarzoną kuchnię na 3 sposoby:

wybierając kompletny zestaw o odpowiadającej nam szerokości - dostępne zestawy umożliwiają zabudowę przestrzeni o szerokości od 180 do 240 cm,

kupując zestaw oraz wybierając do niego szafki dodatkowe – gdy zestaw nie zawiera potrzebnego elementu lub gdy zabudowa wymaga większej ilości mebli niż dostępne w zestawie,

samodzielnie komponując zestaw z dostępnych elementów – to rozwiązanie pozwala na aranżację kuchni o dowolnej szerokości lub np. w dwóch kolorach – o ile wybrany zestaw dostępny jest w również w innych wariantach kolorystycznych.

Skompletuj własny zestaw mebli kuchennych

Oferta DomEkspert.com w kategorii „Meble kuchenne w zestawach” to ponad 500 elementów zabudowy kuchennej (zestawy, szafki i elementy uzupełniające) w ponad 30 seriach dopasowanych do aktualnych trendów oraz preferencji naszych klientów. Znajdziesz tutaj meble z frontami jednokolorowymi (np. popularne białe i szare) z wykończeniem matowym lub błyszczącym, a także z powierzchnią imitującą różne gatunki drewna (od bardzo jasnych do ciemnych, z wyraźnie widocznym rysunkiem drewna).

Dzięki zestawom mebli remont kuchni przestaje kojarzyć się wyłącznie z drogą inwestycją, do której potrzebujesz sprawdzonego projektanta oraz stolarzy. Prosta konstrukcja oraz łatwy montaż naszych mebli sprawia, że zabudowę jesteś w stanie wykonać samodzielnie.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.