Baterie


Baterie i akumulatorki

Wszędzie tam, gdzie używa się przenośnych urządzeń zasilanych bateriami warto redukować koszty. 

Im częstość korzystania z urządzeń jest wyższa, tym bardziej opłacalny staje się zakup akumulatorków. 

Wiedzą o tym doskonale fotografowie, którzy do lamp błyskowych zużywają ogromnych ilości baterii. 

Wiedzą to również policjanci , strażacy i rzołnierze. Nocna służba bez latarki naraziłaby ich na niebezpieczeństwo. Przenośny sprzęt zasilany bateriami pojawia się również w rękach lekarzy i ratowników medycznych. Laryngoskopy i glukometry do działania potrzebują energii. Te proste przykłady pokazują zaledwie część miejsc, gdzie zwykłe baterie alkaliczne powinny zostać zastąpione przez akumulatorki. Za ich użyciem przemawia ekonomia i lepsza funkcjonalność. Baterie akumulatorki dają wymierne oszczędności.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo najbardziej popularne rodzaje akumulatorków takie jak AAA, AA, HR-14, HR20, HR9V. Decydując się na zakup baterii należy określić ich przeznaczenie. Posiadają one różną specyfikację i dedykowane są różnym urządzeniom. Nie zawsze baterie akumulatorki idealne do kontrolera gier będą optymalne w urządzeniu typu GPS. Baterie akumulatorowe mają różne pojemności. Czym są one wyższe, tym dłuższa jest żywotność baterii do kolejnego ładowania. Rozsądny przedział dla najbardziej popularnych akumulatorów typu AA zawiera się w przedziale 1800-3000 mAh. Baterie w naszej ofercie są dokładnie opisane. Klikając w odpowiednią ikonkę uzyskacie Państwo wyczerpujące informacje o danych technicznych oraz ich przeznaczeniu. Szczególnie ważnym parametrem jest żywotność akumulatorków. Informuje on o ilości ładowań, które możemy wykonać. Warto zwrócić na niego szczególną uwagę.

Cieszy nas fakt, że możemy zaoferować Państwu baterie akumulatorowe najlepszych producentów. Zaliczyć do nich możemy takie marki jak Duracell, Energizer i GP. Ci wiodący na rynku producenci są autorami najnowszych rozwiązań technicznych, które pozwalają na coraz lepsze osiągi oferowanych przez nas produktów.

Filtruj według

Kategorie
Cena produktu
Producenci
więcej... mniej
Tagi