Słoiki i butelki


Przetwory i przyprawy tworzą klimat każdej polskiej kuchni. Mieszające się smaki i aromaty, różnorodne kolory... To one decydują o kolorycie, o tym jak dobrze czujemy się w kuchennym królestwie, o tym jakie wrażenie robi ono na naszych gościach.

Nowoczesne meble i najnowsza elektronika w kuchni to elementy, które można kupić i które z czasem stają się codziennością, przestają działać na naszą wyobraźnię. Bo na wyobraźnię działają rzeczy, których kupić się nie da, ale wystarczy je stworzyć. Zadbać o to, by Twoja kuchnia była tą wyjątkową, niedostępną w reklamach sklepowych .
O stworzonym przez Ciebie klimacie kuchni wszechstronnej, o wielu smakach i zapachach, decydują dodatki. Wyeksponowane bieżące zapasy przetworów: kiszonych ogórków, kompotów, miodu, dżemów i konfitur - wszystkie w gustownych, ładnie opisanych słojach i słoikach.
Podstawowe przyprawy sypkie: cukier, sól, kawa, herbata czy bułka tarta, pięknie prezentowane w stylowych puszkach lub pojemnikach, zapewniających maksymalnie wydłużenie ich trwałości, a jednocześnie podkreślające zarówno ich charakter, jak i charakter całej kuchni.
Szlachetna oliwa z oliwek, domowej roboty wina i nalewki - w pięknych i stylowych butelkach i karafkach. Wszystko to, odpowiednio zaprezentowane na kuchennych półkach i szafkach, zadecyduje o tym, jak dobrze na co dzień będziesz się czuć we własnej kuchni. I jak bardzo będą Ci jej zazdrościć znajomi...

Filtruj według

Cena produktu
Producenci
więcej... mniej
Tagi