Słoiki i butelki


Przetwory i przyprawy tworzą klimat każdej polskiej kuchni. Mieszające się smaki i aromaty, różnorodne kolory... To one decydują o kolorycie, o tym jak dobrze czujemy się w kuchennym królestwie, o tym jakie wrażenie robi ono na naszych gościach.

Nowoczesne meble i najnowsza elektronika w kuchni to elementy, które można kupić i które z czasem stają się codziennością, przestają działać na naszą wyobraźnię. Bo na wyobraźnię działają rzeczy, których kupić się nie da, ale wystarczy je stworzyć. Zadbać o to, by Twoja kuchnia była tą wyjątkową, niedostępną w reklamach sklepowych .
O stworzonym przez Ciebie klimacie kuchni wszechstronnej, o wielu smakach i zapachach, decydują dodatki. Wyeksponowane bieżące zapasy przetworów: kiszonych ogórków, kompotów, miodu, dżemów i konfitur - wszystkie w gustownych, ładnie opisanych słojach i słoikach.
Podstawowe przyprawy sypkie: cukier, sól, kawa, herbata czy bułka tarta, pięknie prezentowane w stylowych puszkach lub pojemnikach, zapewniających maksymalnie wydłużenie ich trwałości, a jednocześnie podkreślające zarówno ich charakter, jak i charakter całej kuchni.
Szlachetna oliwa z oliwek, domowej roboty wina i nalewki - w pięknych i stylowych butelkach i karafkach. Wszystko to, odpowiednio zaprezentowane na kuchennych półkach i szafkach, zadecyduje o tym, jak dobrze na co dzień będziesz się czuć we własnej kuchni. I jak bardzo będą Ci jej zazdrościć znajomi...

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.