Stacje pogody i termometry

Stacja pogodowa
  • -20%
Produkt dostępny
Stacje pogody i termometry

Stacja pogodowa

Adler
AD 1176
121,59 zł 151,99 zł
Zmieniający się nieustannie klimat jest źródłem niespodzianek pogodowych, gdyż wystarczy godzina, aby ze słonecznego dnia rozpętała się burza z piorunami. Stacja pogodowa ADLER AD 1176 pozwoli na bieżąco kontrolować zmiany aury i temperatur, co może stanowić podpowiedź, jak będzie wyglądał nasz dzień. Dzięki dodatkowym funkcjom jest to bardzo przydatne...
Stacja pogodowa Uni-T A13T
  • -20%
Produkt dostępny
Stacje pogody i termometry

Stacja pogodowa Uni-T A13T

Uni-T
LEC-MIE0452
71,99 zł 89,99 zł
-----------POMIARY-----------Zakres temperatury: -10°C ~ 50°CDokładność pomiaru temperatury: ? 2°CRozdzielczość temperatury: 0,1°CJednostki temperatury: °C / °FZakres wilgotności powietrza: 20% ~ 95% RHDokładność pomiaru wilgotności: ?5% RHRozdzielczość pomiaru wilgotności: 1%-----------GŁÓWNE FUNKCJE-----------Pomiar temperatury Pomiar wilgotności...

Nie daj się zaskoczyć pogodzie

Stacje pogodowe to urządzenia, które w czytelny i dokładny sposób pokazują szczegółowe informacje na temat sytuacji pogodowej. 

Dzięki temu urządzeniu nie musimy korzystać z internetowych lub telewizyjnych prognoz, które często nie są w stu procentach dokładne. 

Zawsze będziemy wiedzieć, kiedy ubrać się cieplej lub zabrać ze sobą parasol. 

Stacja pogodowa jest bardzo prosta w obsłudze i montażu, wystarczy tylko włączyć sprzęt oraz odpowiednio podłączyć czujniki (o ile jest to konieczne), po czym możemy korzystać z pełni możliwości urządzenia. 

Takie rozwiązanie może dostarczać informacji na temat temperatury, wilgotności powietrza, ciśnienia atmosferycznego oraz kierunku wiatru i jego siły. 

To w zupełności wystarczające, by odpowiednio się przygotować na wyjście na zewnątrz. 

Należy pamiętać, że na rynku znajdziemy również bardziej zaawansowane modele do profesjonalnych zastosowań. 

Charakteryzują się one jeszcze dokładniejszymi informacjami.

Kiedy warto kupić stację pogodową?

Stacja pogodowa to sprzęt przeznaczony między innymi dla osób, które sporo czasu spędzają na zewnątrz. 

Dostosowanie ubioru do warunków atmosferycznych i przygotowanie się na każdą pogodę staje się dzięki temu dużo łatwiejsze. 

Poza tym stacje pogodowe mogą przydać się osobom, które uprawiają rośliny, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz mieszkania. 

Dokładne kontrolowanie pogody pozwala zapewnić roślinom odpowiednie warunki do rozwoju.

Niektóre osoby są wrażliwe na pewne stany pogodowe (zbyt wysokie lub za niskie ciśnienie, silny wiatr itp.), co objawia się na przykład bólem głowy lub pogorszeniem samopoczucia. 

Stacja pogodowa ze szczegółami pokaże wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym można się odpowiednio przygotować na niesprzyjającą aurę.

Na rynku znajdziemy modele zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. 

Wybór zależy w dużej mierze od tego, czy chcemy mieć pod kontrolą warunki atmosferyczne w domu, czy poza nim. Dużą zaletą stacji pogodowych jest to, że z jednego sprzętu mogą korzystać wszyscy domownicy.

Filtruj według

Cena produktu
Producenci
więcej... mniej
Tagi